Головна » 2013 Грудень 19 » Клінсман: США будуть другими після Німеччини - дружба понад усе
21:21 Клінсман: США будуть другими після Німеччини - дружба понад усе | |
| Німецький наставник збірної США Юрґен Клінсман заявив, що підсумок зустрічі зі збірною Німеччини на мундіалі не матиме жодного впливу на його приятельські стосунки з наставником Бундесманшафт Йоахімом Льовом. Американці зійдуться в очній дуелі з німцями 26 червня 2014 року. "Як би не розвивалися події напередодні та після матчу, наша дружба з Йоґі не постраждає", - сказавКлінсман, який вже 15 років живе у США. "Ми вже не нефутбольна нація, тож ми плануємо фінішувати у групі другими після німців", - будує плани колишній форвард збірної Німеччини. У цій групі ще два непрості суперники: Гана та Португалія. | |
|
| |
| Всього коментарів: 0 | |